محل تبلیغات شما

مینویسم تا یادم نره چه روزهایی داشتم وقتی پاییز میشه ادم دوسداره همش بیرون  باشه با یه یار با یکی که بهش خوش بگذره و نفس بکشه هوای خوبو 

اما 3 ساله که یه جوری زندگی من ساکن و راکد هست ازون پاییز لعنتی مهری ک با  بی مهری گذشت تا امسال 

اما امسال یه فرقایی داره حالم بهتره زندگیم ارامشش بیشتره اون زخما هم کهنه شدن و دارن خوب میشن شاید جای زخمشون باشه اما هیچ دردی ندارم 

من تصمیم رو گرفتم که الان ارومم من هدف دارم من چشمام باز شده .منی ک از اول کور بودم کر بودم 

به خودم قول دادم سال دیگه این موق هوارو نفس بکشم  روی جدولای خیابون راه برم و دستامو باز کنم و بلند بلند بخندم 

من روزای خوبو به خودم قول دادم دیگه با هیچ اهنگی خاطره ندارم من همه ی اهنگای جدیدو با خودم خاطره دارم 

خودم رو دوستدارم بیشتر از هر موقعی

من میخوام دیوونگی کنم دیوونه وار برای هدفم بجنگم دیر تر از همه بخوابم و زودتر از همه بیدارشم 

کسلی و تنبلی رو گذاشتم کنار و هرروز با صدای الارم بلند میشم و نمازمو میخونم و با خدا حرف میزنم دعای عهد میخونم و میرم قهوه میذارم بعد میشینم پای درسام منتظر میشم همه بلند شن تا باهم صبحونه بخوریم و بعد ادامه ی درسها تا ظهر بعد ناهار نیم ساعت استراحت و  دوباره جنگیدن برای هدف و حس خوب خستگی هنگام خواب من ده ساعت رو تجربه کردم حس خستگیش خوبه و میرسونم به 12ساعت و تثبیتش میکنم تا اخر .مطمعنم اگه ادامه بدم و جا نزنم اسمم تو لیست قبولیای پزشکی هست

اره زندگیه من اینجوریه سخته اما غیر ممکن نیست 

ممکنه خسته بشم اما حق ندارم ناامید بشم 

از تمام خواننده های وبلاگم تقاضا دارم انرژی های مثبتشون رو برام بفرستن 

شرمنده گاهی جواب نمیدم به کامنتا خواهر دلفریبتون درگیر درساشه:)

+++++++++

لطفا انرژِی مثبت:)

بخت باز کنی ستاره

با خدا حرف زدم و جوابمو داد:)))*_*

رو ,یه ,مهری ,های ,خاطره ,ک ,از همه ,خودم قول ,میخونم و ,قول دادم ,شن تا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها